Oznam

   Na stránke pracujeme, aby sme vám čoskoro mohli priniesť nový obsah.

Lackomoni - Denný tábor 2022

  • Kategória: Život
  • Uverejnené 23. 06. 2022
  • Napísal: Admin
lackomoni-intro-web

Ponuka denného tábora, cez ktorú môžu Vaše deti zmysluplne aj originálne stráviť časť letných prázdnin a rodičom pomôže vykryť starostlivosť o deti, kým sú v práci. 

Lackómoni - Denný tábor 2022
Ako a prečo?

Denný tábor je spôsob, ako môžu deti prežiť prázdniny v blízkosti svojho domova štýlom "spím doma". Počas dňa deti prežijú spoločne chvíle v tábore podľa programu a na večer odchádzajú oddýchnuť domov. Tento formát sme si nateraz vybrali aj my a v budúcnosti by sme radi vyskúšali aj možnosť pobytového tábora. Našim cieľom je dať deťom možnosť zmysluplne aj originálne stráviť časť letných prázdnin a rodičom pomôcť vykryť starostlivosť, kým sú v práci. 

Prihlásiť svoje dieťa tu...

Za realizáciou denného tábora „Lackómoni“ je skupina animátorov a dobrovoľníkov, ktorú zastrešuje spoločnosť Naše Humenné s.r.o. v spolupráci s Jazero L.A. Deti budú táborom prevádzané tzv. „Lackómonmi“ – rozprávkovými postavičkami, u ktorých budú rozvíjať 5 ľudských vlastností: (po)slušnosť, pracovitosť, zodpovednosť, láskavosť a energiu. Našou motiváciou je práve cez tieto vymyslené postavičky preniesť pozitívne vlastnosti aj na deti. Preto náš denný tábor nebude len riešením nudy počas prázdnin, ale aj priestorom na výchovu, ktorá prebehne v atmosfére priateľov, hier a poučenia, ktoré je šité na mieru deťom. 

Možnosť prihlásiť sa má ktokoľvek vo veku 6 až 14 rokov. Deti budú počas tábora rozdelené do 2 skupín a v jednotlivých skupinách sa o nich postarajú pridelení animátori. V týchto tímoch budú spolu absolvovať rôzne športové, vedomostné aj oddychové aktivity, ktoré sú prispôsobené veku detí ako aj poveternostným podmienkam.  Všetko tak, aby z toho mali čo najväčší zážitok a predišli sme akýmkoľvek nepríjemnostiam. 

Lackomoni-plagat-660x440

 

Program tábora:
* Pondelok – predstavenie celej myšlienky tábora, aktivity na zoznámenie sa v tímoch a budovanie tímového ducha, vytvorenie tímového pokriku, vlajky, erbu a pod.
* Utorok – aktivity zamerané na hľadanie a získanie svojich Lackómonov. 
* Streda, štvrtok – zmes športových súťaží jednotlivcov i tímov + rôzne tvorivé dielne, cez ktoré budú deti získavať „lackógule“ obsahujúce body na vývoj a rást svojich Lackómonov.    
* Piatok – tábor zakončíme vzájomnými súbojmi Lackómonov (I.tím Vs II.tím) a spoločnou burzou, kde si budú môcť deti vymeniť svoje nazbierané body za „lackómoney“ a následne si za nich v našom obchode kúpiť rôzne veci, ktoré poslúžia ako spomienka na tábor. 

- - - - - - 

Info pre DENNÝ TÁBOR 2022 "Lackómoni"

Pozorne si prečítajte úvodné informácie, aby ste správne vyplnili potrebné údaje. Chybné údaje nám komplikujú spracovanie prihlášok. 

Po vyplnení prihlášky dostanete e-mail o jej evidencii. Prihlasovanie sa končí naplnením kapacity tábora.

Termín: 1. turnus (18.-22.7.2022); 2. turnus (25.-29.7.2022)
Miesto: Jazero L.A., Lackovce 299, Humenné 
Kapacita turnusu: 60 detí
Vek: od 6 do 14 rokov 
Cena: 90,- €/5 dní (v prípade rodinných príslušníkov možná zľava dohodou)
Spôsob úhrady: na účet SK27 0200 0000 0031 3198 4058, informácie dostanete aj v e-maili.
Kontakt na organizátora: 0904 678 222; email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Berieme na vedomie a súhlasíme...
Keď zakliknete v prihlasovacom formulári, že súhlasíte s podmienkami denného tábora, súhlasíte s podmienkami, ktoré tu uvádzame.

* Súhlasím so spracovaním všetkých osobných údajov požadovaných v prihlasovacom formulári a s ich archivovaním podľa informácií o GDPR.

* Súhlasím s vyhotovovaním foto/video záznamov počas podujatia a s ich následným spracovaním a zverejnením na webovej a/alebo facebookovej stránke partnerov (nasehumenne.sk, radioparada.sk, Jazero L.A.) a v tlačenej i digitálnej kronike "Lackomonov".

* Súhlasím s tým, aby sa prípadný zvyšok z účastníckeho poplatku použil na ďalšie detské aktivity spoločnosti Naše Humenné s.r.o. a Rádia Paráda.

* Potvrdzujem, že dieťa je schopné začleniť sa do kolektívu, nemá poruchy správania, nevyžaduje si špeciálnu starostlivosť, individuálny dozor a dokáže sa prispôsobiť podmienkam denného tábora.

Prihlasovanie do denného tábora cez formulár: https://forms.gle/YVodDqJonkQhHA4V9

Pre občanov

Najbližšie udalosti

Žiadne udalosti

Najnovšie články

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Predchádzajúci Ďalší

Advent 2022

01.12.2022 / Život

Advent 2022

Od štvrtka 1. decembra sme spolupráci s internetovým Rádiom Paráda pripravili skvelú súťaž pod názvom "Vianočný...

Čítať viac

Livestream: Trail Hubková

04.09.2022 / Šport

Livestream: Trail Hubková

Priamy prenos z humenského námestia. 

Čítať viac

Lackomoni - August 2022

07.08.2022 / Život

Lackomoni - August 2022

Po dvoch turnusoch letného denného tábora tu máme ďalšie zaujímavé aktivity. Chceme nimi deťom ponúknuť zmysluplne aj originálne strávenie letných...

Čítať viac

Lackomoni - Denný tábor 2022

23.06.2022 / Život

Lackomoni - Denný tábor 2022

Ponuka denného tábora, cez ktorú môžu Vaše deti zmysluplne aj originálne stráviť časť letných prázdnin a rodičom pomôže vykryť...

Čítať viac

Live stream: "Motorpárty DEMON PROXIMUM 665"

13.05.2022 / Život

Live stream: "Motorpárty DEMON PROXIMUM 665"

Live stream z humenského námestie, kde sa od 9:30 hod. oficiálne začína "Motorpárty DEMON PROXIMUM 665". Čakajú na Vás zábery...

Čítať viac