Voľby 2014: Konečné výsledky v okrese Humenné, Snina a Medzilaborce

  • Kategória: Voľby 2014
  • Uverejnené 15. 11. 2014
  • Napísal: Lukáš Gamrat
2014-1-humenne2

V sobotu 15.11. mali občania možnosť zvoliť si svojho primátora, starostu či poslancov na ďalšie štvorročné obdobie. Humenčania dali podľa oficiálnych výsledkov opäť najväčšiu dôveru Jane Vaľovej, ktorej sa tak podarilo obhájiť post primátorky Humenného. V ďalších okresných mestách zvíťazil v Snine nezávislý kandidát Štefan Milovčík a v Medzilaborciach Vladislav Višňovský (SMER-SD).

Pozrite si kompletné výsledky volieb v Humennom, v ktorých nájdete úplný zoznam výsledkov všetkých kandidátov na primátora a poslancov. Stručné zhodnotenie výsledkov zvolených kandidátov si môžete prečítať v článku Voľby 2014: Jana Vaľová opäť primátorka, polovica MsZ je zo SMERu.

Konečné výsledky volieb starostov a primátorov v humenskom volebnom obvode

Obec, mesto, mestská časťÚčasť voličov v %Počet zvolených poslancovZvolený starosta alebo primátorPolitický subjekt
Adidovce 76,75 5 Milan Koromház SMER-SD
Baškovce 82,47 5 František Bazar SNS
Belá nad Cirochou 55,71 10 Ján Vajda SMER-SD, SNS
Brekov 57,26 9 Peter Mihaľko NEKA
Brestov 65,90 7 Ľudmila Nováková NEKA
Brestov nad Laborcom 66,66 5 Ján Zubaľ SMER-SD
Brezovec 82,35 3 Juraj Slivka SMER-SD
Čabalovce 71,74 5 Helena Zjanová SMER-SD
Čabiny 77,18 5 Milan Moroz SMER-SD
Černina 74,41 5 Silvia Žinčáková SMER-SD
Čertižné 73,33 5 Peter Tričák NEKA
Čukalovce 84,96 5 Ľuboš Cima NEKA
Dedačov 67,66 5 Peter Pichoňský SMER-SD
Dlhé nad Cirochou 56,08 9 Ján Kníž SMER-SD
Dúbrava 83,97 5 František Šimon SNS, SIEŤ
Gruzovce 90,56 5 Martin Petík NEKA
Habura 71,30 5 Michal Prejsa SIEŤ
Hankovce 73,00 7 Ľudmila Veľasová KDH, SIEŤ
Hažín nad Cirochou 67,51 7 František Bližinský SDKÚ-DS, SIEŤ
Hostovice 53,20 5 Peter Čopák NEKA
Hrabová Roztoka 85,71 3 Darina Labaničová SMER-SD
Hrabovec nad Laborcom 68,62 7 Anton Kulan KDH
Hrubov 75,00 5 Štefan Trusák SIEŤ
Hudcovce 65,14 5 Martina Bodnárová NEKA
Humenné 42,34 24 Jana Vaľová SMER-SD, SZ, SNS, NÁŠ KRAJ, Strana moderného Slovenska, Robíme to pre deti - SF, HZD, KSS, SDS
Chlmec 49,45 7 Cyril Hirjak SMER-SD
Jabloň 75,91 5 Vladimír Koscelník NEKA
Jalová 72,88 5 Ján Zubaľ KDH
Jankovce 79,22 5 Jaroslav Vasiľ SMER-SD
Jasenov 74,51 9 Lucia Sukeľová NEKA
Kalinov 79,08 5 Ivan Sivák NOVA
Kalná Roztoka 71,86 7 Ladislav Hakulin SMER-SD
Kamenica nad Cirochou 61,96 9 Alexander Bugyi NEKA
Kamienka 63,38 7 Benjamín Blaha SDKÚ-DS, SMER-SD, KDH
Karná 77,05 5 Helena Žaková SMER-SD
Klenová 71,75 7 Slavomil Voloch TIP
Kochanovce 64,78 7 Miroslav Porochnavý KDH, MOST - HÍD, NOVA, SDKÚ-DS, SIEŤ
Kolbasov 74,69 5 Jana Sidorová NEKA
Kolonica 53,68 7 Ján Dzoba SMER-SD
Košarovce 78,35 7 Jarmila Lukáčová SMER-SD
Koškovce 63,75 7 Vladimír Babič SMER-SD
Krásny Brod 71,66 5 Vladimír Bajaj SMER-SD
Lackovce 73,90 7 Ľuboslava Hofericová NEKA
Ladomirov 75,60 5 Miroslav Kacarabčin SMER-SD
Lieskovec 76,28 5 Marta Salanciová NEKA
Ľubiša 71,16 7 Jozef Sklenčár SMER-SD
Lukačovce 72,39 5 Martin Meričko NOVA
Maškovce 59,18 3 Emil Jasik SMER-SD
Medzilaborce 51,65 13 Vladislav Višňovský SMER-SD
Michajlov 70,00 5 Jana Glogovská SMER-SD
Modra nad Cirochou 73,51 9 Jozef Hančar NEKA
Myslina 70,95 7 Helena Podolinská KDH
Ňagov 73,90 5 Sergej Smetanka KDH
Nechválova Polianka 68,23 5 Vladimír Megela SMER-SD
Nižná Jablonka 76,51 5 Miroslav Rosoľanka SMER-SD
Nižná Sitnica 50,71 5 Stanislav Rakár SMER-SD
Nižné Ladičkovce 71,62 5 Juraj Brehovský KDH
Nová Sedlica 74,50 5 Vasiľ Dinič SMER-SD
Ohradzany 79,06 7 Andrea Kličová NEKA
Oľka 75,59 5 Vladimír Ščerba SMER-SD
Oľšinkov 64,00 3 Ján Kundrat NEKA
Osadné 77,14 5 Róbert Mikuláško SMER-SD
Pakostov 53,36 5 Jozef Fedorko SMER-SD
Palota 64,34 5 Vasiľ Bomberovič SMER-SD
Papín 60,47 9 Miroslav Lukáč SMER-SD
Parihuzovce 26,92 3 Ján Stanko SMER-SD
Pčoliné 78,93 7 Michal Grňa SMER-SD
Pichne 71,60 5 Michal Šesták SMER-SD
Porúbka 69,23 5 Andrea Raková SMER-SD
Príslop 41,81 5 Jozef Blaško SMER-SD
Prituľany 63,46 5 Jozef Sivák SMER-SD
Ptičie 70,46 5 Martin Dzemjan SMER-SD
Radvaň nad Laborcom 72,40 7 Michal Svičin SMER-SD
Repejov 76,74 5 Pavel Cipka SMER-SD
Rohožník 84,37 3 Jana Paľová SMER-SD
Rokytov pri Humennom 76,92 5 Jozef Drobňák SMER-SD
Rokytovce 76,19 5 Viera Palejová NEKA
Roškovce 86,30 5 Milan Čeremeta NEKA
Rovné 66,75 5 Jozef Baláž SMER-SD, NÁŠ KRAJ
Runina 77,63 5 Marián Regula SMER-SD
Ruská Kajňa 83,83 5 Anna Kuzmová SMER-SD
Ruská Poruba 69,26 5 Demeter Ferko SMER-SD
Ruská Volová 47,12 5 Eva Turbáková SMER-SD
Ruský Potok 72,03 5 Martin Riľak SMER-SD
Slovenská Volová 74,62 5 Mária Gajdošová SMER-SD
Slovenské Krivé 82,85 5 Ladislav Meždej SMER-SD
Snina 42,88 18 Štefan Milovčík NEKA
Sopkovce 81,31 5 Ján Dzubaj SMER-SD
Stakčín 30,43 9 Ján Kerekanič SMER-SD
Stakčínska Roztoka 77,77 5 Juraj Pyteľ SMER-SD
Strihovce 78,23 3 Iveta Ihnatková SMER-SD
Sukov 67,00 5 Alena Jedináková SMER-SD
Svetlice 82,20 5 Jaroslav Ivanco SMER-SD
Šmigovec 44,92 5 Michal Pidanič SMER-SD
Topoľa 80,95 5 Mária Bobriková SMER-SD
Topoľovka 74,78 7 Štefan Ladičkovský SMER-SD, SDS, SNS, NOVA
Turcovce 79,92 5 Cyril Vasiľ SMER-SD
Ubľa 55,86 7 Nadežda Sirková SMER-SD
Udavské 69,95 9 Tomáš Pastirák SMER-SD
Ulič 34,28 7 Ján Holinka SIEŤ, SDKÚ-DS
Uličské Krivé 75,23 5 Milan Sičák SIEŤ
Valentovce 66,66 3 Michal Firkaľ SMER-SD
Veľopolie 40,40 5 Valéria Klapáčová NEKA
Víťazovce 70,94 5 Jozef Merčák NEKA
Volica 73,64 5 Monika Rohaľová SMER-SD
Výrava 80,11 5 Monika Kurťaková NEKA
Vyšná Jablonka 73,01 5 Emília Čopáková SMER-SD
Vyšná Sitnica 73,35 5 Oliver Halas KDS
Vyšné Ladičkovce 51,38 5 Ján Mucha SMER-SD
Vyšný Hrušov 70,07 5 Milan Naster NEKA
Závada 77,94 5 Miluška Hlavatá SMER-SD
Závadka 79,16 7 Renáta Bešáková SMER-SD
Zboj 63,19 5 Ladislav Ladomirjak SMER-SD
Zbojné 84,41 5 Anna Koščová SMER-SD
Zbudská Belá 76,41 5 Milan Matúška SMER-SD
Zbudské Dlhé 84,93 7 František Kopej SMER-SD
Zemplínske Hámre 60,57 7 Rastislav Zaremba NEKA
Zubné 79,68 5 Vladimír Pažúr SMER-SD

Konečné výsledky volieb poslancov v humenskom volebnom obvode

ObecMenoPočet hlasovPolitický subjekt
Adidovce Štefan Gajdoš 100 SMER-SD
Adidovce František Hudák 78 NEKA
Adidovce Ján Čopák 75 SMER-SD
Adidovce Cyril Leškováč 72 SMER-SD
Adidovce Jozef Firko 68 SMER-SD
Baškovce Ing.Martin Murník 127 SNS
Baškovce Ing.Vojtech Kuľha 120 NOVA
Baškovce Marek Cholp 112 SMER-SD
Baškovce Štefan Holp 111 NÁŠ KRAJ
Baškovce Štefan Čubák 109 SNS
Belá nad Cirochou Ladislav Hreha, Mgr. 672 KDH
Belá nad Cirochou Daniela Lojanová, JUDr. 630 NEKA
Belá nad Cirochou Dušan Hančarik, Ing. 552 SNS
Belá nad Cirochou Peter Karľa, PhDr. 519 NEKA
Belá nad Cirochou Marek Štutika, PaedDr. 458 NEKA
Belá nad Cirochou Patrik Gerba 423 SMER-SD
Belá nad Cirochou Anna Paprčková, Bc. 422 KDH
Belá nad Cirochou Ján Škutka, Mgr. 419 SMER-SD
Belá nad Cirochou Margaréta Šimonová 395 SNS
Belá nad Cirochou Marián Bakajsa, Ing. 369 SMER-SD
Brekov Matúš Pavelčák 308 NEKA
Brekov Vojtech Potůček 277 NEKA
Brekov Ondrej Bartko, Mgr. 276 NEKA
Brekov Martina Židziková, Mgr. 244 NEKA
Brekov Jana Boberová, Mgr. 218 NEKA
Brekov Marek Banik 188 KDH
Brekov Rastislav Pohanka, Ing. 180 SaS
Brekov Miloš Ambro, Ing. 173 KDH
Brekov Cyril Demeter 161 NEKA
Brestov Peter Cerula, ing. 228 NEKA
Brestov Viliam Kuľha 183 SMER-SD
Brestov Viktória Čopáková 165 SMER-SD
Brestov Gabriel Terek 150 SMER-SD
Brestov Zdenko Fabini 146 SIEŤ
Brestov Zuzana Fogošová 127 KDH
Brestov Ľuboš Bezeg, Bc. 122 PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ
Brestov nad Laborcom Ján Danko 34 SMER-SD
Brestov nad Laborcom Ladislav Nodžo 33 SMER-SD
Brestov nad Laborcom Vladislav Valalik 30 SMER-SD
Brestov nad Laborcom Vasiľ Lučík 29 SMER-SD
Brestov nad Laborcom Vasiľ Jasik 28 SMER-SD
Brezovec Helena Micáková 27 SMER-SD
Brezovec Mária Glogovská 24 SMER-SD
Brezovec Jana Demjanová 23 SMER-SD
Čabalovce Michal Malik 125 KDH
Čabalovce Milan Lazorčík 120 SDS
Čabalovce Peter Guba 116 SMER-SD
Čabalovce Marián Lazor 115 NÁŠ KRAJ
Čabalovce Pavol Kocurišin 112 SZ
Čabiny Stanislav Meľuch 128 SMER-SD
Čabiny Peter Durila 115 SMER-SD
Čabiny Michal Jaroš 108 SDKÚ-DS
Čabiny Zuzana Žurkovská 96 SMER-SD
Čabiny Marián Škovran, Mgr. 90 SDKÚ-DS
Černina Matúš Žinčák 75 SMER-SD
Černina Ján Čirák 63 SMER-SD
Černina Jozef Turík 56 SMER-SD
Černina Alena Miľková 50 SMER-SD
Černina Marianna Čurová 43 SMER-SD
Čertižné Ľubomír Medviď 98 NEKA
Čertižné Ján Gombita 76 KDH
Čertižné Rastislav Galajda 73 SNS
Čertižné Vladimír Gojdič 72 KDH
Čertižné Ján Rusinko 52 NOVA
Čukalovce Jela Cimová, Mgr. 92 SMER-SD
Čukalovce Dominika Cimová 78 SDKÚ-DS
Čukalovce Marek Harkot 77 SMER-SD
Čukalovce Zoltán Hrivňak 68 SOĽ
Čukalovce Oľga Halaburková 62 SIEŤ
Dedačov Peter Mitro 43 SMER-SD
Dedačov Anton Korba 43 SMER-SD
Dedačov Marek Basala 39 ÚSVIT
Dedačov Marián Kovaľ 37 SNS
Dedačov Marianna Porvažníková 32 SMER-SD
Dlhé nad Cirochou Vladimír Fencák,MVDr. 450 NÁŠ KRAJ
Dlhé nad Cirochou Mária Kohutová 403 NEKA
Dlhé nad Cirochou Milan Gazda 383 SMER-SD
Dlhé nad Cirochou Mária Lelková,Ing. 360 NEKA
Dlhé nad Cirochou Ján Kníž,Ing. 343 SMER-SD
Dlhé nad Cirochou Štefánia Piškaninová,Mgr. 314 KDH
Dlhé nad Cirochou Jozef Chvostaľ,Mgr. 293 KDH
Dlhé nad Cirochou Ján Kováč 276 SMER-SD
Dlhé nad Cirochou Helena Kislanová,PhDr.,Mgr.,PhD. 252 PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ
Dúbrava Dušan Kotus, Ing. 96 SDKÚ-DS
Dúbrava Ján Labanič 54 KDH
Dúbrava Darina Babičová 44 SMER-SD
Dúbrava Miroslav Kožuškanič 42 SDS
Dúbrava Eva Hajnusová 41 KDH
Gruzovce Jozef Mican 57 NOVA
Gruzovce Slavomír Kunáš 48 SMER-SD
Gruzovce Mária Petrovčinová 45 KDH
Gruzovce Damián Švec 39 SNS
Gruzovce Ondrej Tkáč 39 SMER-SD
Habura Peter Tchir 145 ZRS
Habura Miroslav Turok-Meceňo 136 SMER-SD
Habura Michal Suchý 132 SMER-SD
Habura Štefan Sijka 120 SMER-SD
Habura Miroslav Gajdoš 117 SOĽ
Hankovce Ján Greš 203 KDH
Hankovce Martina Kačmarová 154 SIEŤ
Hankovce Lukáš Galajda 150 SDS
Hankovce Viera Vašková, Ing. 146 SDS
Hankovce Jozef Kačmár 140 SIEŤ
Hankovce Štefan Petko 135 KDH
Hankovce Erik Petko 128 SDS
Hažín nad Cirochou Marián Godžák 196 SDKÚ-DS
Hažín nad Cirochou Peter Kováč 194 SDKÚ-DS
Hažín nad Cirochou Zuzana Godžaková, Ing. 186 NEKA
Hažín nad Cirochou Jozef Michalko 175 NEKA
Hažín nad Cirochou Marián Valko 167 NÁŠ KRAJ
Hažín nad Cirochou Anton Fic 164 SDKÚ-DS
Hažín nad Cirochou Marianna Sivčová, Mgr. 146 ÚSVIT
Hostovice Branislav Lukáč 114 SDS
Hostovice Ingrid Čornaničová 89 MOST - HÍD
Hostovice Jana Kapaková, PhDr. 83 SMER-SD
Hostovice Jaroslav Birbič 82 MOST - HÍD
Hostovice Andrej Greško, Mgr. 63 MOST - HÍD
Hrabová Roztoka Mikuláš Dziak 42 SMER-SD
Hrabová Roztoka Ladislav Ruda 40 SMER-SD
Hrabová Roztoka Vasiľ Haverčak 34 SMER-SD
Hrabovec nad Laborcom Ignác Kababík, Ing. 171 NEKA
Hrabovec nad Laborcom Pavol Duda 163 NEKA
Hrabovec nad Laborcom Anton Slivka 157 KDH
Hrabovec nad Laborcom Ján Kucan, Ing. 151 SMER-SD
Hrabovec nad Laborcom Jozef Pekala 129 KDH
Hrabovec nad Laborcom Pavel Zaťko, Ing. 113 SMER-SD
Hrabovec nad Laborcom Ladislav Timuľak, Ing. 111 SMER-SD
Hrubov Štefan Dančo 125 SIEŤ
Hrubov Matúš Semančík 121 KDH
Hrubov Andrej Balko 98 KDH
Hrubov Andrea Šuľaková 97 SMER-SD
Hrubov Alžbeta Šuľaková 92 SMER-SD
Hudcovce Peter Čurlej,Ing. 168 KDH
Hudcovce Erika Kuľhová,Bc. 141 NÁŠ KRAJ
Hudcovce Mária Čurlejová,Ing. 133 KDH
Hudcovce Peter Tkáč,Bc. 132 KDH
Hudcovce Ladislav Kováč 122 SMER-SD
Humenné Ivan Hopta, PhDr., CSc. 1 834 ÚSVIT
Humenné Andrej Semanco, Ing. arch. 1 456 SMER-SD
Humenné Michal Babin, PhDr. 1 312 KDH
Humenné Jana Andruchová, PhDr., PhD. 1 305 SMER-SD
Humenné Mária Cehelská, RNDr. 1 279 SOĽ
Humenné Ondrej Mudry, Ing. 1 269 SMER-SD
Humenné Michal Druga, Ing. 1 239 SMER-SD
Humenné Ján Ferko, MVDr. 1 185 SMER-SD
Humenné Peter Sinaj, MUDr. 1 139 NÁŠ KRAJ, SNS
Humenné Jozef Mocák, Mgr. 1 135 KDH
Humenné Gabriela Želizňáková, JUDr. 1 113 SMER-SD
Humenné Dušan Sukovský, MUDr. 1 108 SMER-SD
Humenné Anna Sotaková, MUDr. 1 099 KSS
Humenné Jozef Babják, Ing. 1 084 SIEŤ, SDKÚ-DS
Humenné Iveta Gajdošová 1 079 SMER-SD
Humenné Milan Kulik, Mgr. 1 076 SMER-SD
Humenné Radovan Chovanec, Ing. 1 032 SMER-SD
Humenné Alena Židová, Ing. 954 TIP
Humenné Juraj Vaňo, Ing. 946 SOĽ
Humenné Štefánia Dančiková 915 SMER-SD
Humenné Darina Barančíková, PhDr. 892 SDĽ
Humenné Ján Voloch 866 NÁŠ KRAJ, SNS
Humenné Pavol Lopanič, Ing. 791 SMER-SD
Humenné Miloš Meričko, PhDr. Ing. 754 SP
Chlmec Richard Karabin, Mgr. 170 SMER-SD
Chlmec Milan Melničák 166 SMER-SD
Chlmec Marián Macej 145 SMER-SD
Chlmec Marián Macko 142 SMER-SD
Chlmec Jozef Hirjak, Mgr. 136 SMER-SD
Chlmec Jozef Veľas 105 SMER-SD
Chlmec Peter Cenkner,Ing. 103 SMER-SD
Jabloň Ján Horvát 169 KDH
Jabloň Ján Dušák 140 KDH
Jabloň Jaroslav Valichnáč 110 NEKA
Jabloň Štefan Dzurov 101 NEKA
Jabloň Anna Lehetová 94 KDH
Jalová Radoslav Michalčin 32 SMER-SD
Jalová Ján Vohár 29 KDH
Jalová Radovan Timko 27 SMER-SD
Jalová Gabriela Pavlišáková 25 SMER-SD
Jalová Mária Zubaľová 23 KDH
Jankovce Peter Dzurenko 104 SMER-SD
Jankovce Iveta Jenčová 85 SMER-SD
Jankovce Ján Cmár 76 SMER-SD
Jankovce Štefan Jakuba 73 SMER-SD
Jankovce Ján Šmajda 73 NEKA
Jasenov Lucia Sukeľová, Ing. 481 NEKA
Jasenov Horymír Krokker 327 SNS
Jasenov Silvia Knapiková, PhDr. 303 NEKA
Jasenov Marián Karpáč, Mgr. 263 SNS
Jasenov Jana Lengerová, Mgr. 245 SIEŤ
Jasenov Jaroslav Kovaľ, Mgr 236 SIEŤ
Jasenov Peter Farkaš, MUDr. 233 NEKA
Jasenov Ján Šimon 230 SNS
Jasenov Alexander Daňo, Ing. 203 KDH
Kalinov Róbert Bochin 100 SMER-SD
Kalinov Marián Dribňák, Ing. 97 NOVA
Kalinov Marek Lopata, Ing. 88 SIEŤ
Kalinov Michal Daňo 65 SMER-SD
Kalinov Vladimír Sičák 64 SIEŤ
Kalná Roztoka Marián Kerekanič 140 SNS
Kalná Roztoka Michal Kerekanič, Ing. 131 SMER-SD
Kalná Roztoka Vasil Holinka 119 SMER-SD
Kalná Roztoka Marián Klepco 115 SNS
Kalná Roztoka Agáta Rošková, Mgr. 102 SMER-SD
Kalná Roztoka Tomáš Švanda 101 Strana moderného Slovenska
Kalná Roztoka Miroslava Kirová 101 SMER-SD
Kamenica nad Cirochou Mária Škrlíková 424 NEKA
Kamenica nad Cirochou Jozef Komarc, Ing. 417 SNS
Kamenica nad Cirochou Monika Hamaďaková, Ing. 415 NEKA
Kamenica nad Cirochou Filomén Burda 397 SNS
Kamenica nad Cirochou Marek Čabák 352 NEKA
Kamenica nad Cirochou Diana Burdová, Ing. 327 NEKA
Kamenica nad Cirochou Renáta Babjaková 324 NEKA
Kamenica nad Cirochou Anna Daňová 315 SMER-SD
Kamenica nad Cirochou Miroslav Hodák, JUDr. 311 NEKA
Kamienka Ján Kolesár 162 SMER-SD
Kamienka Vladimír Buček 155 SDKÚ-DS
Kamienka Slavomír Kocik 154 SDKÚ-DS
Kamienka MariánHojdan, Ing. 144 SMER-SD
Kamienka Peter Sus 122 SDKÚ-DS
Kamienka Jozef Švik 121 NEKA
Kamienka Oľga Mastiľaková 99 SMER-SD
Karná Marta Murníková 115 SMER-SD
Karná Viera Bachurová 113 SMER-SD
Karná Ján Rusňak 105 SMER-SD
Karná Jozef Straňak 103 SMER-SD
Karná Jaroslav Budi 93 SMER-SD
Klenová Patrik Puškár, Ing. 100 SNS
Klenová Jana Fedinová 97 SMER-SD
Klenová Miroslav Voloch 94 SMER-SD
Klenová Michal Kučmaš 89 NÁŠ KRAJ
Klenová Ján Gezanič 83 SMER-SD
Klenová Peter Cimbaloš 67 NÁŠ KRAJ
Klenová Silvia Gezaničová 67 SMER-SD
Kochanovce Tomáš Herpák, Ing. 242 SMER-SD
Kochanovce Katarína Lászloóvá 218 SDKÚ-DS
Kochanovce Mária Arvaiová 208 SIEŤ
Kochanovce Miroslava Ferjaková, Ing. 183 SMER-SD
Kochanovce Jozef Benda 169 SMER-SD
Kochanovce Miroslav Porochnavý 158 SIEŤ
Kochanovce Jozef Krídla 158 KDH
Kolbasov Ján Danko 48 SMER-SD
Kolbasov Ján Batiľ 41 SMER-SD
Kolbasov Juraj Choma 39 SMER-SD
Kolbasov Jozef Danko 38 SMER-SD
Kolbasov Vasil Vasilega 32 KSS
Kolonica Ján Leňo 149 SMER-SD
Kolonica Marián Iliško 149 NEKA
Kolonica Ľubica Cinkaničová 111 SMER-SD
Kolonica Martin Komár 110 SMER-SD
Kolonica Gustáv Kuzma 106 SMER-SD
Kolonica Marian Leňo 102 SMER-SD
Kolonica Gabriela Kirová 101 SMER-SD
Košarovce Jozef Sabol, PhDr. 157 NEKA
Košarovce Adrián Lukáč 136 SMER-SD
Košarovce Jozef Hrežo 126 SDKÚ-DS
Košarovce Jozef Durkaj, Mgr. 126 KDH
Košarovce Jozef Čokota 125 SDKÚ-DS
Košarovce Gabriel Dysko 119 SDKÚ-DS
Košarovce Michal Čokota 118 SMER-SD
Koškovce Dušan Ciklaminy 191 SMER-SD
Koškovce Anton Timák 188 SMER-SD
Koškovce Juraj Ďurček, Ing. 147 SMER-SD
Koškovce Michal Gajdoš, Ing. 143 SMER-SD
Koškovce Anton Veliký 129 SMER-SD
Koškovce Peter Jenčík 125 SMER-SD
Koškovce Martin Danko 99 SMER-SD
Krásny Brod Slavomír Čerevka, Ing. 185 SMER-SD
Krásny Brod Ivan Sopira 118 SMER-SD
Krásny Brod Martin Chachaľak, Mgr. 112 NOVA
Krásny Brod Gabriela Chudinová 110 SMER-SD
Krásny Brod Michal Paulus 95 SMER-SD
Lackovce Jozef Behún,Ing. 279 SNS
Lackovce Marián Židó 269 SDKÚ-DS
Lackovce Jozef Nazad 266 SMER-SD
Lackovce Miroslav Sinčák,Mgr. 229 NEKA
Lackovce Jozef Pristáš,Bc. 212 KDH
Lackovce Michal Tilňák,MVDr. 202 SMER-SD
Lackovce Jozef Gregorovič 164 MOST - HÍD
Ladomirov Ján Hrubišak 111 SMER-SD
Ladomirov Miloš Dziura, Mgr. 84 SNS
Ladomirov Erika Kuchtaninová, Ing. 77 SNS
Ladomirov Monika Banická 75 SNS
Ladomirov Jana Kirová 73 SMER-SD
Lieskovec Ladislav Džatko 120 NEKA
Lieskovec Tomáš Benek 95 SDKÚ-DS
Lieskovec Zdena Kislanová 93 NOVA
Lieskovec Ľubomír Popčák 78 NEKA
Lieskovec Iveta Bicáková, PaedDr. 74 SMER-SD
Ľubiša Patrik Hudák, Ing. 267 SIEŤ
Ľubiša Vlasta Kridlová 252 SMER-SD
Ľubiša Ján Džugan, Ing. 251 NEKA
Ľubiša Michal Petko 244 SMER-SD
Ľubiša Alfonz Černega, Ing. 234 SMER-SD
Ľubiša Jozef Buršák 193 SMER-SD
Ľubiša Katarína Karšková 176 NOVA
Lukačovce Ivo Andraško, Ing. 162 SMER-SD
Lukačovce Peter Andraško 130 NÁŠ KRAJ
Lukačovce František Jurko 119 PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ
Lukačovce Matúš Hodor, Mgr. 109 SMER-SD
Lukačovce Monika Jeňová, Mgr. 107 SDS
Maškovce Miroslav Fedurco 25 SMER-SD
Maškovce Pavel Fedorčák 24 SMER-SD
Maškovce Andrej Melničák 24 SMER-SD
Medzilaborce Adrian Kaliňak, Ing. 518 SMER-SD
Medzilaborce Judita Daňová, MUDr. 478 SIEŤ
Medzilaborce Ľubomír Ondrášik, MUDr. 412 SIEŤ
Medzilaborce Milan Bajaj, Mgr. 356 SMER-SD
Medzilaborce Vladimír Tarča, PhDr. 335 SIEŤ
Medzilaborce Miroslav Smetana 329 NEKA
Medzilaborce Vladimír Bejda, Ing. 315 SMER-SD
Medzilaborce Vladislav Kvaska, Ing. 286 NEKA
Medzilaborce Mária Gajdošová, JUDr. 282 MOST - HÍD
Medzilaborce Michal Pajkoš, Ing. 277 SIEŤ
Medzilaborce Michal Buchovecký, Ing. 249 SMER-SD
Medzilaborce Dagmar Hučková, PhDr. 116 SMER-SD
Medzilaborce Alexander Černega 103 SIEŤ
Michajlov Katarína Berezňaninová 32 SaS
Michajlov Jitka Kupicová 30 SMER-SD
Michajlov Milan Dutka 29 SMER-SD
Michajlov Anna Bolingerová 27 SDKÚ-DS
Michajlov Jaroslav Glogovský 26 SMER-SD
Modra nad Cirochou Milan Gajdoš 322 SMER-SD
Modra nad Cirochou Viliam Harakaľ 313 NOVA
Modra nad Cirochou Jozef Porvažnik 301 SIEŤ
Modra nad Cirochou Viera Ontkócová, JUDr. 274 TIP
Modra nad Cirochou Jozef Mitrík, Ing. 261 NOVA
Modra nad Cirochou Martina Vlasáková, Ing. 240 SaS, MOST - HÍD
Modra nad Cirochou Jozef Sopkanič 212 SIEŤ
Modra nad Cirochou Ján Harakaľ 205 NÁŠ KRAJ
Modra nad Cirochou Ján Hančár, Ing. 203 SDS
Myslina Pavol Jevčák 176 SMER-SD
Myslina Oľga Gažiková 156 KDH
Myslina Vladimír Sivý 135 KDH
Myslina Martin Polák, Mgr. 130 SMER-SD
Myslina Marianna Bošková, Ing.arch. 122 SMER-SD
Myslina Ľubomír Zemba 104 NÁŠ KRAJ
Myslina Jozef Valkučák 96 NÁŠ KRAJ
Ňagov Nadežda Machejová, Mgr. 94 KDH
Ňagov Jozef Kosť 93 KDH
Ňagov Michal Kostilník 85 KDH
Ňagov Leonid Kvaško 85 SMER-SD
Ňagov Michal Belej 71 KDH
Nechválova Polianka Emília Megelová 38 SMER-SD
Nechválova Polianka Alexander Katana 35 KSS
Nechválova Polianka Emil Mačička 33 SMER-SD
Nechválova Polianka Michal Biľo 32 ÚSVIT
Nechválova Polianka Mária Maxová 30 SDKÚ-DS
Nižná Jablonka Maroš Šupinský 73 SMER-SD
Nižná Jablonka Emília Dutkovská 72 SMER-SD
Nižná Jablonka Martina Kucerová 64 NEKA
Nižná Jablonka Andrej Kucer 64 SMER-SD
Nižná Jablonka Michal Hreco 49 SMER-SD
Nižná Sitnica Blažej Varháč 92 SMER-SD
Nižná Sitnica Martin Maguščák 86 SMER-SD
Nižná Sitnica Jaroslav Sukeľ, Ing. 82 SMER-SD
Nižná Sitnica Jozef Olexik 79 SMER-SD
Nižná Sitnica Marián Sukeľ 64 SMER-SD
Nižné Ladičkovce Vladimír Desák 131 NEKA
Nižné Ladičkovce Ján Hudák, Ing. 118 KDH
Nižné Ladičkovce Ján Dzurko, Mgr. 105 KDH
Nižné Ladičkovce Alena Hodorová,Mgr. 91 KDH
Nižné Ladičkovce Lenka Polačková 76 KDH
Nová Sedlica Michal Zimovčák 88 SMER-SD
Nová Sedlica Miroslav Fedoráš 86 SIEŤ
Nová Sedlica Vladimír Kostovaľ 74 SIEŤ
Nová Sedlica Pavol Šebák 64 SIEŤ
Nová Sedlica Michal Batromij 58 SMER-SD
Ohradzany Jaroslav Šudík, MUDr. 205 KDH
Ohradzany Ján Milčák 149 KDH
Ohradzany Marianna Kličová, Mgr. 106 KDH
Ohradzany Anna Holodová, Ing. 102 KDH
Ohradzany Slávka Hrubovčáková, Mgr. 97 SMER-SD
Ohradzany Jozef Sabol, Mgr. 96 SaS
Ohradzany Jozef Kuľha 95 SMER-SD
Oľka Ján Pavlik 98 SMER-SD
Oľka Martin Cipka 85 SMER-SD
Oľka Marta Drozdová 84 SOĽ
Oľka Anna Kurucová, Mgr. 64 ÚSVIT
Oľka Štefan Hegedüs 61 SMER-SD
Oľšinkov Marek Dobšovič 16 SMER-SD
Oľšinkov Nadežda Dobšovičová 11 NÁŠ KRAJ
Oľšinkov Michal Mochnač 10 NÁŠ KRAJ
Osadné Milan Sovič 67 SMER-SD
Osadné Ľubomír Andruch 59 SMER-SD
Osadné Štefan Lukáč 57 SMER-SD
Osadné Rudolf Šuta 55 SMER-SD
Osadné Juraj Kresač 53 SMER-SD
Pakostov Ľubomír Cibuláš 119 SMER-SD
Pakostov Ján Ščerba 106 SMER-SD
Pakostov Katarína Ambruchová 104 SMER-SD
Pakostov Andrej Zeleňák 94 SDS
Pakostov Dušan Gombita 91 SMER-SD
Palota Mikuláš Durňak 48 SDS
Palota Ján Minka 44 SMER-SD
Palota Mária Migasová 40 SDS
Palota Ladislav Bomberovič 37 SMER-SD
Palota Radoslav Čekan 37 SMER-SD
Papín Ján Pľuta 310 SMER-SD
Papín Vincent Šenko 234 SMER-SD
Papín Ondrej Krulický 227 SMER-SD
Papín František Šváb 210 KDH
Papín Andrej Horodník 197 SMER-SD
Papín Ján Vinický 182 KDH
Papín Michal Kucer 177 KDH
Papín Peter Borovský 176 KDH
Papín Ladislav Banik 160 NÁŠ KRAJ
Parihuzovce Ján Stanko 7 SMER-SD
Parihuzovce Ján Gida 6 NÁŠ KRAJ
Parihuzovce Juraj Cilip 4 SMER-SD
Pčoliné Juraj Kušnír,Mgr. 171 NEKA
Pčoliné Vlasta Morochovičová,Mgr. 148 SDKÚ-DS
Pčoliné Dušan Gezun 121 NP
Pčoliné Viera Céreová 119 SMER-SD
Pčoliné Michal Vatľak,Ing. 117 SMER-SD
Pčoliné Oľga Bindzárová 111 SNS
Pčoliné Ľubomír Džofko 111 NP
Pichne František Katana 105 SMER-SD
Pichne Igor Hirka 100 SMER-SD
Pichne Jozef Maciboba 97 KSS
Pichne Viktor Popovič, Ing. 91 NÁŠ KRAJ
Pichne Jaroslav Hirjak 90 SDKÚ-DS
Porúbka Peter Reby 89 SMER-SD
Porúbka Jozef Rybnický 85 SMER-SD
Porúbka Anton Fic 77 SMER-SD
Porúbka Radoslav Fedák 70 NEKA
Porúbka Martin Butala 67 SMER-SD
Príslop Irena Blašková 19 SMER-SD
Príslop Ján Kramara 17 SMER-SD
Príslop Martin Kramara 15 SMER-SD
Príslop Mária Harajdičová 15 SDKÚ-DS
Príslop Milan Lechan 14 KSS
Prituľany Marek Harajda 28 ÚSVIT
Prituľany Martin Džujko 25 ÚSVIT
Prituľany Ján Metyľ 20 SMER-SD
Prituľany Ján Sivák 20 SMER-SD
Prituľany Pavol Tkáč 18 ÚSVIT
Ptičie Miroslav Mihalík, Ing. 199 SMER-SD
Ptičie Igor Cukrovaný 194 SMER-SD
Ptičie Mária Čorná, Mgr. 154 KDH
Ptičie Peter Behún 144 SMER-SD
Ptičie Danka Porvazníková, Ing. 132 KDH
Radvaň nad Laborcom Anna Huňarová, Ing. 178 SMER-SD
Radvaň nad Laborcom Peter Čeremeta, Ing. 155 SMER-SD
Radvaň nad Laborcom Ivan Hnat 148 SMER-SD
Radvaň nad Laborcom Patrik Sopirjak, Ing. 142 SMER-SD
Radvaň nad Laborcom Peter Minďar 132 SMER-SD
Radvaň nad Laborcom Erich Platko 127 SMER-SD
Radvaň nad Laborcom Anna Knapová 126 SMER-SD
Repejov Jana Lukáčová, Mgr. 40 NOVA
Repejov Milan Baršay 39 SMER-SD
Repejov Štefan Baršay 36 SMER-SD
Repejov Miron Drozd 35 PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ
Repejov Roman Tomko 34 SDS
Rohožník Miroslav Švec 22 KSS
Rohožník Ľudmila Švecová 11 SMER-SD
Rohožník Marek Paľo 10 SMER-SD
Rokytov pri Humennom Vladimír Sovjak 163 SMER-SD
Rokytov pri Humennom Jaroslav Lisák 155 ÚSVIT
Rokytov pri Humennom Marián Suško 148 SMER-SD
Rokytov pri Humennom Ján Piroh 127 SMER-SD
Rokytov pri Humennom Gabriela Čabalová 114 KDH
Rokytovce Anna Zavacká, Mgr. 56 SMER-SD
Rokytovce Jaroslava Čopová 48 NEKA
Rokytovce Miroslav Zjan 46 SMER-SD
Rokytovce Marek Kostilník 44 SMER-SD
Rokytovce Milan Čerevka 40 SMER-SD
Roškovce Jozef Labišák 85 NOVA
Roškovce Stanislav Vodilka 76 KSS
Roškovce Jozef Cviklik 70 SOĽ
Roškovce Vladimír Labišák 65 SNS
Roškovce Andrej Čerevka 64 NÁŠ KRAJ
Rovné Jana Hromadová,Mgr. 168 Robíme to pre deti - SF
Rovné Vladimíra Janitorová,Mgr. 124 SIEŤ
Rovné Vladimír Prochyra 121 SNS
Rovné Ondrej Miškoc 109 NEKA
Rovné Martin Partička,Mgr. 93 SP
Runina Tatiana Glogovská 33 SMER-SD
Runina Pavol vasko 31 SMER-SD
Runina Pavol Bobenič 28 SMER-SD
Runina Vlastimil Cap 25 SIEŤ
Runina Fedor Regula 25 SMER-SD
Ruská Kajňa Tomáš Lipčak 51 NEKA
Ruská Kajňa Erika Bozdošová 49 SMER-SD
Ruská Kajňa Martin Pristaš 46 SMER-SD
Ruská Kajňa Anton Zalepa 42 SMER-SD
Ruská Kajňa Anna Lipčaková 30 SMER-SD
Ruská Poruba Mikuláš Andrejco 54 SMER-SD
Ruská Poruba Martina Gogová 51 NÁŠ KRAJ
Ruská Poruba Ján Andrejco 50 SMER-SD
Ruská Poruba Anna Gombitová 48 PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ
Ruská Poruba Božena Cerulová 45 ÚSVIT
Ruská Volová Ján Tarkulič 27 SMER-SD
Ruská Volová Ján Moric 23 SMER-SD
Ruská Volová Ján Kutlik 21 SMER-SD
Ruská Volová Gabriela Volochová 21 SMER-SD
Ruská Volová Ján Jevčič 20 SMER-SD
Ruský Potok Mária Kačurová 49 SMER-SD
Ruský Potok Emil Topoľančin 39 SMER-SD
Ruský Potok Michal Paraska 37 SMER-SD
Ruský Potok Ján Ryľak 23 SMER-SD
Ruský Potok Anna Vajdová 23 SMER-SD
Slovenská Volová Pavol Šimurda 160 SMER-SD
Slovenská Volová Jozef Milčák 91 SP
Slovenská Volová Ľubomír Kurej 90 SRÚS
Slovenská Volová František Novák 85 KDH
Slovenská Volová František Gajdoš 78 SOĽ
Slovenské Krivé Ľuboš Balica 50 SMER-SD
Slovenské Krivé Marek Balica 47 SMER-SD
Slovenské Krivé Marcel Balica 45 SMER-SD
Slovenské Krivé Peter Bachura 43 SMER-SD
Slovenské Krivé Lucia Meždejová 41 KDH
Snina Jozef Homza, MUDr. 1 486 KDH
Snina Anton Vass 1 387 KDH
Snina Jaroslav Koco, JUDr. 1 271 NEKA
Snina Marián Kníž, Ing. 1 165 NEKA
Snina Daniela Galandová, Ing. 1 109 NEKA
Snina Marián Regec, MUDr. 1 089 SNS
Snina Peter Hasin, Mgr. 1 012 NEKA
Snina Ladislav Alušík, JUDr. 1 000 SNS
Snina Andrej Kulan, MUDr. 994 KDH
Snina Ján Čop, Ing. 893 KDH
Snina Mária Todáková, Mgr. 844 KDH
Snina Erik Cap, Mgr. 829 SIEŤ
Snina Ľubov Reháková, Mgr. 666 SMER-SD
Snina Peter Vološin 525 KDH
Snina Marek Gerboc 479 KDH
Snina Miroslav Suchý, MUDr. 472 SMER-SD
Snina Jaroslav Regec, Ing. 423 SNS
Snina Martin Šebák, Ing. 400 NEKA
Sopkovce Jozef Hodor 55 SMER-SD
Sopkovce Peter Bobaľa 47 SMER-SD
Sopkovce Ľubomír Sim 45 SMER-SD
Sopkovce Lenka Jalčaková, PhDr. 37 SIEŤ
Sopkovce Jozef Kapuscinský 31 MOST - HÍD, SaS
Stakčín Miroslav Bober 350 SMER-SD
Stakčín Slávka Kerekaničová, PaedDr. 332 SMER-SD
Stakčín Ján Sochanič, Ing. 287 SMER-SD
Stakčín Sergej Cilip 284 SMER-SD
Stakčín Michal Grodza 281 SMER-SD
Stakčín Mária Kruľová 276 SMER-SD
Stakčín Marta Gavurová 265 SMER-SD
Stakčín Miroslav Buraľ, Ing. 263 SMER-SD
Stakčín Vladimír Kapraľ, Ing. 262 SMER-SD
Stakčínska Roztoka Vladimír Suchanič, Mgr. 145 SMER-SD
Stakčínska Roztoka Dávid Vaco 125 NEKA
Stakčínska Roztoka Michal Bobenič 120 NÁŠ KRAJ
Stakčínska Roztoka Kristián Huňara, Bc. 117 NÁŠ KRAJ
Stakčínska Roztoka Pavol Kozej 105 NÁŠ KRAJ
Strihovce Ján Vajda 66 SMER-SD
Strihovce Ján Libák 53 SMER-SD
Strihovce Ladislav Libák,Ing. 45 SIEŤ
Sukov Gabriela Želizňaková 33 NÁŠ KRAJ
Sukov Slavomír Špan 31 SMER-SD
Sukov Martin Špan 27 SMER-SD
Sukov Jana Španová 24 NOVA
Sukov Ivan Husár 24 SMER-SD
Svetlice Vlasta Capová 66 SMER-SD
Svetlice Štefan Figuľa 65 SMER-SD
Svetlice Miroslav Kačur 63 SMER-SD
Svetlice Andrej Maturkanič 55 SMER-SD
Svetlice Štefan Piňko 53 SMER-SD
Šmigovec Zuzana Pristašová 19 SMER-SD
Šmigovec Ľuboš Starec 19 SMER-SD
Šmigovec Miluška Fedorková 17 SMER-SD
Šmigovec Martin Gunár 16 SMER-SD
Šmigovec Michal Svitič 15 SMER-SD
Topoľa Marián Lelič 63 SMER-SD
Topoľa Jozef Bobrik 48 SMER-SD
Topoľa Miroslav Lechan 44 SOĽ
Topoľa Michal Huňara 40 SMER-SD
Topoľa Helena Futrikaničová 33 KDH
Topoľovka Jozef Gábor 222 SMER-SD
Topoľovka Miroslav Jackovič 166 NOVA
Topoľovka Anna Mošková 153 SDS
Topoľovka Vladimír Majerčín 152 SMER-SD
Topoľovka Michal Hric, Ing. 148 SIEŤ
Topoľovka Jaroslav Kontuľ 147 SMER-SD
Topoľovka Ľubomír Žák 131 SDS
Turcovce Cyril Barnišin 94 SMER-SD
Turcovce Stanislav Ragan 90 SMER-SD
Turcovce Cyril Ragan 84 SMER-SD
Turcovce Anton Hudák 83 SMER-SD
Turcovce Jana Šepeľová 82 NOVA
Ubľa Jozef Fejsák 248 SMER-SD
Ubľa Mária Karatníková, Mgr. 244 SMER-SD
Ubľa Ján Bilčák 235 SMER-SD
Ubľa Oxana Fedorjaková 228 SMER-SD
Ubľa Vasiľ Čopák 203 SMER-SD
Ubľa Ján Kučmáš 199 SMER-SD
Ubľa Zdenka Ivanegová 197 SMER-SD
Udavské Peter Hudák, Ing. 385 SMER-SD
Udavské Iveta Haratimová, Mgr. 328 SDS
Udavské Marián Paško 303 ÚSVIT
Udavské Ingrid Terkošová,MUDr. 289 SMER-SD
Udavské Vladimír Jaroš 245 SMER-SD
Udavské Kristian Marcinov, Ing. 232 NEKA
Udavské Lucia Mitrová, Mgr. 223 SMER-SD
Udavské Martina Bešaková, Ing. 221 KDH
Udavské Darina Šteňková, Ing.,Mgr. 220 NEKA
Ulič Martin Makarovič 168 SMER-SD
Ulič Ján Wiener 157 SDKÚ-DS
Ulič Vasiľ Šulič 135 SIEŤ
Ulič Ivana Gaľová 127 SDKÚ-DS
Ulič Michal Šanta 123 SDKÚ-DS
Ulič Ladislav Stanko 118 SDKÚ-DS
Ulič Marek Chochrun,Bc. 108 SIEŤ
Uličské Krivé Marcela Čopáková 67 JEDNOTA-ĽSS
Uličské Krivé Roman Čurha 61 NOVA
Uličské Krivé Martin Petrovka 45 JEDNOTA-ĽSS
Uličské Krivé Miron Kusin 42 MOST - HÍD
Uličské Krivé Dana Andrešková 42 SIEŤ
Valentovce Anna Firkaľová 22 SMER-SD
Valentovce Ivan Muraj 22 SMER-SD
Valentovce Eva Salaková 22 SMER-SD
Veľopolie Miroslav Janošov, Ing. 95 SDS
Veľopolie Tomáš Behun, Ing. 92 KDH
Veľopolie Daša Čurillová, Ing. 92 NEKA
Veľopolie Stanislav Hrin 86 NEKA
Veľopolie Valéria Derďaková, Ing. 78 NEKA
Víťazovce Jozef Valach 137 SNS
Víťazovce Anna Čišovská 121 NEKA
Víťazovce Jozef Kiškovský 115 SNS
Víťazovce Matej Merčák 102 NEKA
Víťazovce Katarína Ruščančinová 86 ÚSVIT
Volica Ladislav Jasik 89 SMER-SD
Volica Alojz Rohaľ 78 SMER-SD
Volica Jaroslav Firkaľ 76 SMER-SD
Volica Ladislav Hlohinec, Ing. 69 SMER-SD
Volica Rastislav Serdula 68 NEKA
Výrava Tomáš Dobda 66 SMER-SD
Výrava Stanislav Guzan 65 SZ
Výrava Marián Harbist 63 SMER-SD
Výrava Lenka Kardošová 60 SZ
Výrava Miroslav Fejka, Ing. 56 SMER-SD
Vyšná Jablonka Branislav Čopák, Ing. 33 SMER-SD
Vyšná Jablonka Emília Čopáková 31 SMER-SD
Vyšná Jablonka Štefan Hakoš 28 MOST - HÍD
Vyšná Jablonka Vladimír Kulik, Ing., PhD. 25 TIP
Vyšná Jablonka Štefan Kosť, JUDr. 23 SMER-SD
Vyšná Sitnica Viktor Kušnír 85 PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ
Vyšná Sitnica Ivana Turčíková 84 NÁŠ KRAJ
Vyšná Sitnica Marianna Švigárová 75 NÁŠ KRAJ
Vyšná Sitnica Renáta Pasternáková 67 SMER-SD
Vyšná Sitnica Jozef Krak 64 NOVA
Vyšné Ladičkovce Peter Bobaľa 75 KDH
Vyšné Ladičkovce Jozef Kuruc 72 KDH
Vyšné Ladičkovce Jozef Gavaľa 71 SMER-SD
Vyšné Ladičkovce Michal Gajdoš 57 SMER-SD
Vyšné Ladičkovce Štefan Bilšák 52 KDH
Vyšný Hrušov František Hudák 162 NEKA
Vyšný Hrušov Martin Dudiak 161 SMER-SD
Vyšný Hrušov Michal Švelta 120 ÚSVIT
Vyšný Hrušov Ondrej Rašpľa 106 SMER-SD
Vyšný Hrušov Peter Maďák 73 SMER-SD
Závada Ján Bajus 29 PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ
Závada Anna Kičinová 26 SMER-SD
Závada Ladislav Mikloš 25 PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ
Závada Jarka Andrejovská 24 PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ
Závada Ján Hubcej 22 SMER-SD
Závadka Vlasta Fedičová 177 ÚSVIT
Závadka Mária Halušková,Mgr. 166 SMER-SD
Závadka Dušan Cerňák 132 KDH
Závadka Michal Jelčák 132 KDH
Závadka Radovan Jaščúr, Mgr. 127 SMER-SD
Závadka Vladimír Hrubovský 117 SMER-SD
Závadka Peter Vajs 110 SDS
Zboj Jaroslav Legdan 136 SMER-SD
Zboj Michal Karapin 118 SMER-SD
Zboj Michal Kačala 98 SMER-SD
Zboj Ema Sotáková 82 SMER-SD
Zboj Radovan Harajdič 81 MOST - HÍD
Zbojné Štefan Grib 60 SDS
Zbojné Vladimír Koblik 56 KDH
Zbojné Monika Kirešová 48 NOVA
Zbojné Iveta Gavulová 44 SIEŤ
Zbojné Jaroslav Hromada 42 KSS
Zbudská Belá Radovan Čisľák 50 NEKA
Zbudská Belá Martin Bicko 47 KDH
Zbudská Belá Marek Urban 43 SMER-SD
Zbudská Belá Michal Rabajda 39 KDH
Zbudská Belá Marta Bycková 35 SMER-SD
Zbudské Dlhé Ján Mihalisko 260 KDH
Zbudské Dlhé Anton Danko 247 SMER-SD
Zbudské Dlhé Emil Grundza 236 SMER-SD
Zbudské Dlhé Juraj Goroľ 228 SMER-SD
Zbudské Dlhé Ladislav Ferenc 226 SMER-SD
Zbudské Dlhé Zdenek Ferenc 224 SMER-SD
Zbudské Dlhé Gejza Danko 224 SMER-SD
Zemplínske Hámre Slávka Škutková, Mgr. 367 SMER-SD
Zemplínske Hámre Jozef Širgeľ, Ing. 326 NEKA
Zemplínske Hámre Jaroslav Zaremba, Ing. 254 NEKA
Zemplínske Hámre Rastislav Zaremba, JUDr. 236 NEKA
Zemplínske Hámre Veronika Žírová, Mgr. 206 SMER-SD
Zemplínske Hámre Emília Zarembová, Mgr. 200 SMER-SD
Zemplínske Hámre Jarmila Brečková, Ing. 192 SMER-SD
Zubné Marek Cvik 95 SMER-SD
Zubné Michal Cvik 70 SMER-SD
Zubné Michal Čemsák 70 KDH
Zubné Dušan Bálint 63 SMER-SD
Zubné Rastislav Balint 58 MOST - HÍD

* zdroj: štatistický úrad SR

Pre občanov

Najbližšie udalosti

Žiadne udalosti

Nová inzercia

Najnovšie články

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Predchádzajúci Ďalší

Rozdelenie financií na rok 2020 pre športové kluby

02.07.2020 / Samospráva

Rozdelenie financií na rok 2020 pre športové kluby

Mesto Humenné podporuje rozvoj športu v meste dvoma formami – priamou a nepriamou finančnou dotáciou. Z rozpočtu mesta poskytuje priamu...

Čítať viac

SHMÚ vydal pre okres Humenné meteorologickú výstrahu!

02.07.2020 / Pre občanov

SHMÚ vydal pre okres Humenné meteorologickú výstrahu!

Slovenský hydrometeorologický ústav vydal v tomto období meteorologické výstrahy pre okres Humenné. 

Čítať viac

Mesto poďakuje ľudom, ktorí stáli počas pandémie v prvej línií

29.06.2020 / Život

Mesto poďakuje ľudom, ktorí stáli počas pandémie v prvej línií

Humenné sa ľuďom v prvej línii poďakuje divadlom. Pomoc pri zvládnutí situácie spojenej s pandémiou nového koronavírusu odmení mesto Humenné...

Čítať viac

Kúpalisko, plaváreň Humenné - otváracie hodiny pre verejnosť

29.06.2020 / Pre občanov

Kúpalisko, plaváreň Humenné - otváracie hodiny pre verejnosť

Pozrite si otváracie hodiny pre verejnosť na 27. týždeň pre plaváreň v Humennom.

Čítať viac

Futbal: Zomrel Marián Čišovský. Športový svet stratil veľkého bojovníka

28.06.2020 / Šport

Futbal: Zomrel Marián Čišovský. Športový svet stratil veľkého bojovníka

Vo veku 40 rokov zomrel bývalý slovenský futbalový reprezentant Marián Čišovský. Od roku 2014 bojoval s amyotrofickou laterálnou sklerózou (ALS),...

Čítať viac