Oznam

   Na stránke pracujeme, aby sme vám čoskoro mohli priniesť nový obsah.

Letná sezóna na humenskom kúpalisku je zahájená!

  • Kategória: Život
  • Uverejnené 18. 06. 2021
  • Napísal: tlačová správa
2016-06-humenske-kupalisko01

Letné kúpalisko v Humennom sa pre verejnosť otvára už tento víkend. V druhom stupni ostražitosti (oranžový okres) je kapacita kúpaliska maximálne 500 návštevníkov.

Areál humenského letného kúpaliska sa otvára už  v sobotu 19. júna od 10:00 do 19:00 hod. Momentálne povolená kapacita (okres Humenné v „oranžovej“ farbe) = 30% kapacity (maximálne 500 návštevníkov v exteriéri). Potvrdenie o testovaní / očkovaní sa nevyžaduje, zrušená je aj povinnosť nosiť rúška.

„V týždni pred otvorením prebiehala údržba a čistenie bazénovej vody, kosil sa areál kúpaliska, pre návštevníkov sme pripravovali slnečníky a ležadlá, k dispozícii budú bufety. Predpoveď počasia nám praje, takže sa na otvorenie tešíme,“ konštatoval Peter Ždiňák, poverený riaditeľ Správy rekreačných a športových zariadení.

Vonkajší areál otvoreného kúpaliska tvorí 50-metrový bazén, volejbalové plážové ihrisko, 37-metrový tobogan, pre najmenších brzgalisko s jednou šmýkačkou. Cenník ostal nezmenený, celodenné vstupné pre dospelú osobu je 3 eurá.

kupalisko n

Predpoveď počasia
Sobota 19.6.: Po celý deň bude jasno. Denná teplota sa bude pohybovať v rozmedzí 22 až 29°C. Rovnaká bude aj pocitová teplota. Nočné teploty budú dosahovať 16 až 17°C. Bude fúkať severný až severovýchodný vietor rýchlosťou 4 až 14 km/h, nárazovo 22 km/h.
Nedeľa 20.6.: Po celý deň bude jasno. Denná teplota sa bude pohybovať v rozmedzí 22 až 28°C. Bude fúkať severný až severovýchodný vietor rýchlosťou 4 až 11 km/h.

Pre občanov

Najbližšie udalosti

Žiadne udalosti

Najnovšie články

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Predchádzajúci Ďalší

Spievali sme pre „pápeža“

06.10.2021 / Školy

Spievali sme pre „pápeža“

Cirkevná spojená škola v Humennom a jej študentky sa aktívne zapojili do priebehu celej slávnosti v Košiciach. Sestry Miriama a...

Čítať viac

SHMÚ vydal pre okres Humenné meteorologickú výstrahu!

23.06.2021 / Pre občanov

SHMÚ vydal pre okres Humenné meteorologickú výstrahu!

Slovenský hydrometeorologický ústav vydal v tomto období meteorologické výstrahy pre okres Humenné. 

Čítať viac

Letná sezóna na humenskom kúpalisku je zahájená!

18.06.2021 / Život

Letná sezóna na humenskom kúpalisku je zahájená!

Letné kúpalisko v Humennom sa pre verejnosť otvára už tento víkend. V druhom stupni ostražitosti (oranžový okres) je kapacita kúpaliska...

Čítať viac

Nenechajme ich stáť bokom

17.06.2021 / Školy

Nenechajme ich stáť bokom

„Empatia“ – krátke slovo so silným významom. Vieme však ešte vôbec čo toto slovo znamená? Nezabudli sme na jeho význam...

Čítať viac

Hrozí nám, že nás Snina porazí. Podporte CSŠ Humenné

23.05.2021 / Školy

Hrozí nám, že nás Snina porazí. Podporte CSŠ Humenné

Milí naši dobrodinci, rodičia a priatelia školy, čerstvého ovocia a zeleniny nie je nikdy dosť. Vďaka nemu sme zdravší a...

Čítať viac