Do Legendária sa môžete zapojiť aj tento rok!

  • Kategória: Život
  • Uverejnené 13. 08. 2019
  • Napísal: tlačová správa
legendarium01

LEGENDARIUM je úspešný projekt pre rodiny s deťmi, ktoré pripravila Krajská organizácia cestovného ruchu Severovýchod Slovenska. Projekt má na konte nielen množstvo cestovateľov, ale aj viacero ocenení.

Potrebné je vybrať sa cestou s legendami a zbierať súťažné nálepky do komiksu. Každá nálepka má súťažný ústrižok, ktorý je zlosovateľný. Spolu môžete nazbierať až 40 nálepiek, čo znamená 40 lístkov s Vaším menom v záverečnom žrebovaní o super ceny (rodinné pobyty v hoteloch a penziónoch, wellness pobyty, atď.). Zároveň už počas cestovania môžete získať zľavy na ďalšie vstupy v garantovaných hraniciach.

Dňa 7.júna sa v Prešove v budove Úradu Prešovského samosprávneho kraja v malej zasadačke uskutočnilo stretnutie, ktoré sa priamo zaoberalo týmto projektom. Na tomto stretnutí boli podané všetky potrebné informácie, ktoré Vám pri návšteve nášho TIC radi poskytneme.

legendarium

Tento rok LEGENDARIUM 2019 prebieha od 15. júna do 15. septembra. Do tohto projektu sa zapojilo aj naše Turistické centrum Humenné. Do nášho zariadenia, kde Vám poskytneme všetky informácie Vás pozýva legenda o Švejkovi. V Turistickom centre si môžete vyzdvihnúť letáčiky s potrebnými informáciami a komiksy s príbehmi, do ktorých sa vlepujú nálepky jednotlivých hrdinov. Nálepku sochy nášho hrdinu Švejka môžete získať vo Vihorlatskom múzeu a skanzene v Humennom a nálepku Švejka v hradnom múzeu v Brekove. Tešíme sa na Vašu návštevu.

Pre občanov

Nová inzercia

Najnovšie články

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Predchádzajúci Ďalší

Záver októbra bude v knižnici plný zaujímavých podujatí

15.10.2019 / Kultúra

Záver októbra bude v knižnici plný zaujímavých podujatí

Srdečne Vás pozývam na podujatia, ktoré sa ešte do konca mesiaca október uskutočnia vo Vihorlatskej knižnici v Humennom.

Čítať viac

Kúpalisko, plaváreň Humenné - otváracie hodiny pre verejnosť

15.10.2019 / Pre občanov

Kúpalisko, plaváreň Humenné - otváracie hodiny pre verejnosť

Pozrite si otváracie hodiny pre verejnosť na 42. týždeň 2019 pre plaváreň v Humennom.

Čítať viac

Havarijny stav mestských budov bol odstránený

11.10.2019 / Život

Havarijny stav mestských budov bol odstránený

Koncom augusta tohto roka sme Vás informovali o vzniknutých havarijných stavoch na strechách mestských budov. Príčinou havarijných stavov v tom...

Čítať viac

Klzisko - otváracie hodiny pre verejnosť

10.10.2019 / Pre občanov

Klzisko - otváracie hodiny pre verejnosť

Predpokladané časy korčuľovania pre verejnosť v roku 2019.

Čítať viac

Pugačevkári skrášlili naše mesto!

09.10.2019 / Školy

Pugačevkári skrášlili naše mesto!

Vďaka Komunitnej nadácii mesta Humenné je areál pred Základnou školou Pugačevova opäť krajší. Využili sme možnosť, ktorú ponúka KNMH a...

Čítať viac