My sme Východ opäť v Humennom!

  • Kategória: Život
  • Uverejnené 29. 06. 2019
29062019

Mesto Humenné v spolupráci s Mestským kultúrnym strediskom Vás aj tento rok pozývajú na tradičné podujatie My sme Východ, ktoré sa uskutoční už dnes od 16.00 do 22.00 hod. V programe sa predstavia Lomnické Čháve, Marián Čekovský band a Peter Bič Project. Chýbať nebudú ani sprievodné akcie.

 

Už na tradičnom letnom podujatí My sme Východ je v Humennom pre návštevníkov pripravený bohatý program, no neoddeliteľnou časťou tohto podujatia je aj vychladené pivo Šariš. Tento rok si organizátori pripravili aj novinku, pivo EJL, ALE po našom. 

Program na námestí pred Mestským kultúrnym centrom otvorí folklórne vystúpenie a do tanca zahrajú Lomnické Čháve, Peter Bič Projekt čí Marián Čekovský Band. Pripravený je aj bohatý sprievodný program, ktorého súčasťou budú Pivné aktivity, Pexeso po našom, Telefónna búdka po našom, Uhádni pesničku, no aj ďalšie aktivity, v ktorých budete môcť vyhrať ceny s folklórnym motívom.

2906201900

ŠARIŠ EJL ZÓNA

V Humennom budete môcť vychutnať novinku z dielne Šariš, pivo EJL, ALE varené pekne po našom. Zaručene najlepšie vám bude chutiť čapované z originálneho historického Citroënu v Šariš EJL zóne. 

Novinkou budú ekologické poháre!

Aby naše krásne Slovensko bolo ešte krajšie a nezaťažené zbytočným plastovým odpadom, organizátori sa rozhodli, že na všetkých festivaloch My sme východ a na Dni otvorených dverí, budú nápoje čapované do takýchto krásnych ekologických vratných pohárov, ktoré sú inšpirované slovenským folklórom a monumentmi. Pri kúpe prvého pivka, či iného čapovaného nápoja, zaplatíš zálohu 2 eurá za pohár. Použitý pohár potom jednoducho vrátiš na zberom mieste, kde dostaneš svoju zálohu späť. Ak ti pohár prirástol k srdcu, môžeš si ho nechať na pamiatku.

2906201902

Pre občanov

Najbližšie udalosti

Nová inzercia

Najnovšie články

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Predchádzajúci Ďalší

Dominik Kopec má na konte úspešný krátky film

17.09.2019 / Kultúra

Dominik Kopec má na konte úspešný krátky film

Videotvorbu mladého Humenčana Dominika Kopca ste mohli zaregistrovať už na začiatku leta. V júli tohto roka obletelo Slovensko krátke video...

Čítať viac

SHMÚ vydal pre okres Humenné meteorologickú výstrahu!

17.09.2019 / Pre občanov

SHMÚ vydal pre okres Humenné meteorologickú výstrahu!

Slovenský hydrometeorologický ústav vydal v tomto období meteorologické výstrahy pre okres Humenné. 

Čítať viac

Kúpalisko, plaváreň Humenné - otváracie hodiny pre verejnosť

16.09.2019 / Pre občanov

Kúpalisko, plaváreň Humenné - otváracie hodiny pre verejnosť

Pozrite si otváracie hodiny pre verejnosť na 38. týždeň 2019 pre plaváreň v Humennom.

Čítať viac

Klzisko - otváracie hodiny pre verejnosť

15.09.2019 / Pre občanov

Klzisko - otváracie hodiny pre verejnosť

Predpokladané časy korčuľovania pre verejnosť v roku 2019.

Čítať viac

Program osláv DNI MESTA HUMENNÉ 2019

12.09.2019 / Kultúra

Program osláv DNI MESTA HUMENNÉ 2019

V septembri si pripomenieme výročie 702 rokov od prvej písomnej zmienky o našom meste a pri tejto príležitosti sa uskutočnia...

Čítať viac