Futbal: FK Humenné s ďalšími zmenami v tíme!

  • Kategória: Šport
  • Uverejnené 21. 02. 2019
  • Napísal: FK Humenné
Resized_20180829_162442

V poslednom článku, venovanom posilám FK Humenné sme vám priniesli viacero zvučných futbalových mien. Funkcionári humenského futbalového klubu nechcú nechať pred jarnou časťou sezóny nič na náhodou a verejnosti predstavili ďalšie posily.

Do ofenzívy FK Humenné sa vracia Igor Komjatý

K FK Humenné sa pripojil Igor Komjatý, ofenzívny futbalista, ktorý má čuch na góly. V aktuálnej sezóne v drese FK Soľ ich má na konte deväť. Veríme, že sa mu bude strelecky dariť aj v našom drese. "Veľmi rád sa vraciam do Humenného, kde som prednedávnom pôsobil. Teším sa hlavne na divákov a krásny nový štadión. Dôvod, ktorý rozhodol o mojom návrate do Humenného je tréner Vladimír Sivý, pod ktorým som už v minulosti hrával tri sezóny a ktorý ma vytiahol do druholigovej Lokomotívy Košice, za čo mu veľmi pekne ďakujem. Teším sa na pôsobenie v Humennom, trénera aj spoluhráčov a verím, že nielen svojimi výkonmi, ale hlavne gólmi pomôžem k dobrým výsledkom mužstva".

IGOR KOMJATÝ

 

Ofenzívu podporí aj Filip Serenčin

Pamätáte zápas jesennej časti FK HUMENNÉ - FC Košice 0:2? Obidva góly Košíc strelil hráč, ktorý k nám prichádza na polročné hosťovanie! Reč je o Filipovi Serečinovi, ktorý by mal zaceliť dieru po ofenzívnom hráčovi z minulej sezóny - Predragovi Radovanovićovi. Veríme, že sa mu u nás bude strelecky dariť minimálne tak dobre ako v zápase proti nám.

FILIP SEREČIN

 

Brazilský futbalový temperament

Na polročné hosťovanie prichádza posilniť rady FK HUMENNÉ aj mladý, 20 ročný záložník Matheus Goncalves. Pôvodom Brazílčan, ktorý naposledy pôsobil v druholigovom MFK Lokomotíva Zvolen.

Matheus Goncalves

 

Nešťastné zranenia ofenzívnej posily

Vedenie klubu však postihla aj nešťastná správa. Jozef Skvašík, ktorý patril medzi najväčšie humenské posily sa neštastne zranil. Pri zápase futsalovej ligy v mestskej športovej hale si v súboji nešťastne zranil koleno, ktoré ho vyradilo takmer na rok. „Každé zranenie je pre futbalistu nepríjemné, takýto rozmer som však nepredpokladal. Koleno je vždy háklivá vec, v prvom momente som si však myslel, že budem mať pauzu najviac dva mesiace. Realita je však iná, asi ma čaká takmer rok bez futbalu. Priznám, je to pre mňa tvrdá rana.“ 

 

 informácie priniesol prostredníctvom svojej stránky FK Humenné - oficiálna stránka

Kam za športom

Nová inzercia

Najnovšie články

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Predchádzajúci Ďalší

Záver októbra bude v knižnici plný zaujímavých podujatí

15.10.2019 / Kultúra

Záver októbra bude v knižnici plný zaujímavých podujatí

Srdečne Vás pozývam na podujatia, ktoré sa ešte do konca mesiaca október uskutočnia vo Vihorlatskej knižnici v Humennom.

Čítať viac

Kúpalisko, plaváreň Humenné - otváracie hodiny pre verejnosť

15.10.2019 / Pre občanov

Kúpalisko, plaváreň Humenné - otváracie hodiny pre verejnosť

Pozrite si otváracie hodiny pre verejnosť na 42. týždeň 2019 pre plaváreň v Humennom.

Čítať viac

Havarijny stav mestských budov bol odstránený

11.10.2019 / Život

Havarijny stav mestských budov bol odstránený

Koncom augusta tohto roka sme Vás informovali o vzniknutých havarijných stavoch na strechách mestských budov. Príčinou havarijných stavov v tom...

Čítať viac

Klzisko - otváracie hodiny pre verejnosť

10.10.2019 / Pre občanov

Klzisko - otváracie hodiny pre verejnosť

Predpokladané časy korčuľovania pre verejnosť v roku 2019.

Čítať viac

Pugačevkári skrášlili naše mesto!

09.10.2019 / Školy

Pugačevkári skrášlili naše mesto!

Vďaka Komunitnej nadácii mesta Humenné je areál pred Základnou školou Pugačevova opäť krajší. Využili sme možnosť, ktorú ponúka KNMH a...

Čítať viac