Deň detí na ZŠ Kudlovskej oslavovali žiaci vo veľkom štýle

  • Kategória: Školy
  • Uverejnené 07. 06. 2017
  • Napísal: Žiačky ZŠ Kudlovskej
2017-06-mdd-kudlovska13

Aj tento rok žiacky parlament pripravil pre žiakov našej školy skvelý deň plný zábavy. Každým rokom sa viac snažia, aby tento deň bol viac a viac zaujímavý.

Hneď ráno žiaci s úžasom sledovali, akí poslušní vedia byť psi a čo všetko dokážu spolu so svojim pánom. Žiaci si mohli vyskúšať jazdiť na koni, či si zaskákať v úžasnom nafukovacom hrade, ktorý tu mali už po druhýkrát a zožal veľký úspech. Koníky k ním prišli z Kamenice nad Cirochou a každý si na nich aspoň raz zajazdil. Za krátky čas sa stali stredobodom pozornosti hlavne pre najmenších.

2017-06-mdd-kudlovska06

2017-06-mdd-kudlovska17

2017-06-mdd-kudlovska18

Žiaci si taktiež mohli zmerať svoje sily s ostatnými ročníkmi v maratóne, futbale a volejbale alebo nájsť cestu von z labyrintu, ktorý pripravili žiaci už deň dopredu. Zapojili sa aj učitelia ako priekupníci, a tak vytvorili deťom úsmev na tvári. Podstatou bolo v krátkom časovom limite nájsť priekupníka a zistiť daný predmet, ktorým priekupník bol.
Okrem toho, že si deti mohli zasúťažiť, mohli si tiež dať nakresliť niečo na tvár. A tak nám po školskom dvore pobehovali pomaľované detičky aj učitelia.

Vybraní žiaci z každej triedy nakreslili na chodník perfektné kresby na tému Odkaz deťom. Zaujalo nás aj stanovisko indiánska šatka, kde bolo potrebné získať šatku skôr ako ten druhý tím a utiecť alebo twister, kde sme si ponaťahovali celé svoje telo.

2017-06-mdd-kudlovska09

2017-06-mdd-kudlovska19

2017-06-mdd-kudlovska21

Dvor na ZŠ Kudlovskej sa na chvíľu zmenil na rozprávkovú krajinu a žiakov prišli tentokrát navštíviť Šmolkovia. S veľkou radosťou sa s nimi odfotili a porozprávali.

„Sme radi, že nás prišli navštíviť malí škôlkari, a tak sme spolu príjemne strávili dopoludnie, ktoré patrilo nám deťom,“ dodali organizátori.

Veľká vďaka patrí hlavne žiackemu parlamentu, učiteľom, ale aj všetkým žiakom. Tento deň si užili nielen deti, ale aj dospelí a odchádzali s úsmevom na tvári.

Pre občanov

Najbližšie udalosti

Nová inzercia

Myšlienka dňa

Ak otváraš ústa, tvoje slová majú byť cennejšie než mlčanie.

Najnovšie články

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Predchádzajúci Ďalší

Deň múzeí v Humennom rozozvučia basetové rohy

18.05.2018 / Kultúra

Deň múzeí v Humennom rozozvučia basetové rohy

Vihorlatské múzeum v Humennom pozýva na oslavy Medzinárodného dňa múzeí 2018 vo Vihorlatskom múzeu v Humennom. Celodenný program podujatí prebieha...

Čítať viac

Mamky s dcérami obsadili SCVČ a stredisko Laura

17.05.2018 / Život

Mamky s dcérami obsadili SCVČ a stredisko Laura

15. mája sa v Súkromnom centre voľného času a stredisku Laura oslavoval sviatok Main po prvýkrát netradičným spôsobom. Deň patril...

Čítať viac

Kúpalisko, plaváreň Humenné - otváracie hodiny pre verejnosť

14.05.2018 / Pre občanov

Kúpalisko, plaváreň Humenné - otváracie hodiny pre verejnosť

Pozrite si otváracie hodiny pre verejnosť na 20. týždeň 2018 pre plaváreň v Humennom.

Čítať viac

Úspechy tanečného odboru ZUŠ na Mierovej ulici

07.05.2018 / Kultúra

Úspechy tanečného odboru ZUŠ na Mierovej ulici

Žiačky tanečného odboru Základnej umeleckej školy na Mierovej ulici v Humennom sa aj v tomto školskom roku začali so svojou...

Čítať viac

ZŠ Pugačevova získala prestížny medzinárodný certifikát „Škola eTwinning"

26.04.2018 / Školy

ZŠ Pugačevova získala prestížny medzinárodný certifikát „Škola eTwinning"

S radosťou oznamujeme, že ZŠ Pugačevova patrí medzi 20 slovenských škôl, ktoré získali certifikát „Škola eTwinning“ pre roky 2018-2019.

Čítať viac