Andrea Behúnová: V detstve som istý čas chcela byť vojačkou a nie modelkou či misskou

  • Kategória: Rozhovory
  • Uverejnené 10. 02. 2015
  • Napísal: Lenka Mikitová
2015-02-andrea-behunova02

Do finálovej dvanástky 17. ročníka celoslovenskej súťaže Miss Universe sa prebojovala aj osemnásťročná rodáčka z Udavského, Andrea Behúnová. V súčasnosti je Andrea študentkou tretieho ročníka na Strednej odbornej škole technickej v Humennom - odbor marketing. Má skúsenosti s predvádzaním modelov a v lete 2014 sa stala I. vicemiss v súťaži Miss plavky Zemplínska Šírava. Fandiť a držať palce môžete našej favoritke vo finálový večer Miss Universe, ktorý sa uskutoční začiatkom marca. Viac o našej finalistke sa už dozviete v rozhovore.

Andrea Behúnová pochádza z Udavského, má 18 rokov a navštevuje Strednú odbornú školu technickú v Humennom. Jej výška je 179 cm a váži 60 kg. Miery našej rodáčky sú 85-63-92 a pozor, v súčasnosti je ešte stále nezadaná. Viac o nej už v rozhovore.

Prečo si sa rozhodla prihlásiť sa do súťaže Miss Universe? Čo ťa k tomu motivovalo?
Do súťaže som sa prihlásila sama, bolo to moje vlastné, spontánne rozhodnutie, o ktorom som nikomu nedala vedieť. Ovplyvnili ma najmä rady známych a taktiež skúsenosti s predvádzaním, takže si to momentálne užívam.

Priblíž nám, koľko dievčat sa prihlásilo d2015-02-andrea-behunova03o súťaže Miss Universe? Čo pre teba a tvojich blízkych znamená postup do finálovej 12-tky?
Postup do finálovej 12-tky ma nesmierne potešil. Vďaka súťaži spoznávam samu seba, učím sa. Rodina a blízki sú radi, tešia sa, no viac by sa tešili, ak by som to dotiahla dokonca. (smiech)

Aká ste sa stretla partia dievčat, finalistiek? Našla si si medzi nimi aj nejakú dobrú priateľku/priateľky?
Všetky dievčatá sú skvelé. Ja som priateľská a myslím si, že aj zábavná, predovšetkým srdcom východniarka a pre niektoré dievčatá je východniar neskrotiteľný. (smiech) Nemám problém so žiadnou z nich, dobre s nimi vychádzam.

Aká by mala byť podľa teba víťazka Miss Universe?
Budúca Misska by mala podľa môjho názoru niečo vyžarovať, jednoducho mala by mať charizmu. Tak tiež prirodzenosť, zdravé sebavedomie, výchovu a inteligenciu.

Čo ti doteraz dala tvoja účasť v súťaži?
Predovšetkým ma táto súťaž učí istú disciplínu. Dáva mi odpoveď nato, koľko dokážem zvládnuť, učí ma ovládať stres a trému. Prežívam nové skúsenosti, zážitky a tiež sa poúčam od rôznych chýb.

2015-02-andrea-behunova04

Ide o tvoj prvý pokus alebo si už v podobnej súťaži šťastie skúsila?
Bola som v lete na súťaži Miss plavky Zemplínska Šírava, kde som vyhrala I. vicemiss.

Mala si v detstve sen byť raz "misska" alebo čím si chcela byť?
V detstve som istý čas chcela byť vojačkou, keďže ma fascinovali zbrane. Ale každopádne byť modelkou, či misskou, sa nedá povedať, že to bol môj sen od útleho detstva, to nie. Práve naopak, keď som bola o niečo mladšia, tak sa zo mňa vždy vysmievali, aká som vysoká a chudá, preto som z toho ako nechápavé, zraniteľné dieťa mala občas komplexy. No potom, moji známi a rodina vraveli, že zo mňa raz bude manekýnka, tak som sa začala o to troška zaujímať.

S akými reakciami na tvoje účinkovanie v Miss Universe sa stretávaš pri svojich rovesníkoch?
Reakcie mojich rovesníkov sú pozitívne z čoho som milo prekvapená, podporujú ma. No vo všeobecnosti cítim občas akoby takú kvapku (štipku) závisti, ale to je v poriadku, vnímam to tak, že človek závidí druhému vtedy, ak má ten druhý niečo, čo by chcel on.. tým len dokazuje, že ten druhý niečo dokázal.

Našu rodáčku môžete podporiť v hlasovaní Miss Tip na číslo 6663 Miss (medzera) 8 a aj v internetovom hlasovaní 8. Andrea Behúnová - Miss Universe.

* Andrey ďakujeme za poskytnutý rozhovor a prajeme veľa úspechov na súťaži Miss Universe.

Zisťovali sme, čo si o našej favoritke na Miss Universe myslia rovesníci, ktorí ju poznajú:

"Poznám ju 3. rok a je to super baba. Je milá, priateľská, jednoducho v pohode. Medzi nami ostatnými v triede nijako neviniká, povedal by som, že dokáže byt rovnaký blázon ako sme my ostatní. Na otázku, či má na to stať sa MISSKOU, odpoviem jednoznačne, áno, má šancu ako všetky ostatné súťažiace. Ja by som je to určite doprial." (Alex V.)

"S Andreou sa poznám už 3 roky, ale je to akoby som ju poznala celý svoj život. Patrí k mojím najlepším kamarátkam, čiže poznám jej silné aj slabé stránky. Je to dievča, na ktorú sa dá vždy obrátiť s čímkoľvek, a hlavne je sama sebou, preto ju mám tak rada. Myslím si, že si zaslúži vyhrať miss hlavne preto, že je tam najkrajšia a je východniarka." (Michaela T.)

Pre občanov

Najbližšie udalosti

Žiadne udalosti

Nová inzercia

Najnovšie články

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Predchádzajúci Ďalší

Odberné miesta pre plošné testovanie COVID-19

28.10.2020 / Život

Odberné miesta pre plošné testovanie COVID-19

Prvé kolo celoplošného testovania obyvateľov Slovenska na COVID-19 sa uskutoční počas víkendu 31.10. – 1.11 (sobota – nedeľa).

Čítať viac

Futbal: Humenský futbal po dlhých rokoch ožil

19.10.2020 / Šport

Futbal: Humenský futbal po dlhých rokoch ožil

Predčasný záver jesene (aktuálne jej prerušenie) musia akceptovať aj futbalisti 3. ligy. Tucet kôl odohral FK Humenné a bilancia 11...

Čítať viac

Obmedzený pohyb na mestskom úrade, zatvorené športoviská a kontroly mestskej polície

13.10.2020 / Život

Obmedzený pohyb na mestskom úrade, zatvorené športoviská a kontroly mestskej polície

Za pondelok (12. októbra) pribudlo v humenskom okrese 9 pozitívne testovaných, dovedna ich je 272 (od marca 2020). V súvislosti s...

Čítať viac

SHMÚ vydal pre okres Humenné meteorologickú výstrahu!

13.10.2020 / Pre občanov

SHMÚ vydal pre okres Humenné meteorologickú výstrahu!

Slovenský hydrometeorologický ústav vydal v tomto období meteorologické výstrahy pre okres Humenné. 

Čítať viac

Kúpalisko, plaváreň Humenné - otváracie hodiny pre verejnosť

07.10.2020 / Pre občanov

Kúpalisko, plaváreň Humenné - otváracie hodiny pre verejnosť

Pozrite si otváracie hodiny pre verejnosť na 41. týždeň pre plaváreň v Humennom.

Čítať viac