Mládežnícky ples sľubuje skvelú zábavu

  • Kategória: Kultúra
  • Uverejnené 06. 02. 2015
  • Napísal: Lenka Mikitová
2015-02-ples-1

Druhý ročník Mládežníckeho valentínskeho plesu v Humennom sa uskutoční v Spoločenskej sále ROH presne na sviatok zaľúbených, 14. februára 2015. Okrem výborného jedla a krásne vyzdobenej sály môžete očakávať príjemný kultúrny program, v ktorom svoje kvality predvedú humenské talenty v speve a tanci, a o skvelú atmosféru sa postará DJ Only. V závere plesu sú prichystané súťažné disciplíny, bohatá tombola či vyhlásenie kráľa a kráľovnej plesu. Pozor, lístky sú v predaji už iba do stredy.

V roku 2014 zorganizovali dvaja členovia mládežníckej organizácie FreeMar prvý mládežnícky ples v Humennom. Pre veľký úspech a pozitívne reakcie sa rozhodli v rozbehnutej tradícií pokračovať. "Minuloročný ples sme robili dvaja, ja a Frederik. Naučili sme sa pri tom zostavovať rozpočet, program, komunikovať s médiami, sponzormi a viaceré ďalšie strategické a organizačné veci. Minulý rok sme založili mládežnícky parlament, a chceme, aby si to teraz vyskúšali aj ostatní. Ide im to výborne a v spolupráci s OZ Pomáhame si pripravujeme naozaj skvelý ples. Mladí v našom meste tak aj tohto roku budú mať skvelú príležitosť zabaviť sa a stretnúť sa so svojimi rovesníkmi, čo je asi ten najhlavnejší dôvod, prečo ho pripravujeme aj tohto roku,“ prezradil Martin Ruščanský, jeden zo zakladateľov organizácie FreeMar.

Zmenou oproti minulému roku je sála. Druhý ročník mládežníckeho plesu sa uskutoční v Spoločenskej sále ROH v Humennom, ktorá je známa veľkými priestormi i peknou výzdobou. Vstupné však ostáva aj vďaka pomoci občianskeho združenia Pomáhame si a Miroslave Zajcevovej nezmenené. Cena lístka (20,- €) zahŕňa prípitok, predjedlo, hlavné jedlo, občerstvenie po polnoci a kávu. Na stoloch nebude chýbať ani voda či sladké i slané pochutiny.

Slávnostné otvorenie plesu je na programe o 18:00 hod., avšak už predtým začne spoločné fotenie párov. To bude tento rok okrášlene o škrabošky v tvare okuliarov, motýlikov, klobúkov, pús či koruniek. Dvadsať najlepších a najzaujímavejších fotografií sa po plese zaradí do súťažnej ankety a zabojuje o cenu portálu nasehumenne.sk.
Kultúrny program otvoria tanečnice z umeleckej školy a o jeho pokračovanie sa postará talentovaná mladá speváčka so svojou kapelou. Slávnostným príhovorom a prípitkom sa oficiálne otvorí ples a vďaka DJ ONLY začne zábava v plnom slova zmysle.

Pre verejnosť bude sprístupnená otváracia hodinka v čase od 21:30 do 22:30, počas ktorej budete môcť prísť navštíviť účastníkov plesu. Po nej bude pokračovať zábava a okolo polnoci sa začne losovanie tomboly či súťaženie v pripravených mini disciplínach. V závere plesu vyhlásia organizátori kráľovnú a kráľa plesu, ktorí po roku nahradia Kristínu Gajovskú a Róberta Šveca.

2015-01-ples1

Vyššie uvedený program je pripravený pre účastníkov plesu, preto v prípade záujmu neváhajte a zakúpte si lístky na ples v kancelárií OZ Pomáhame si na Nám. Slobody 12 v Humennom (v budove Cityburger na 2. poschodí). POZOR, lístky sú v predaji už iba do stredy, 11. februára 2015.

Novinky ohľadom plesu sledujte na sociálnej sieti Fb v udalosti 2. Mládežnícky ples v Humennom.

Pre občanov

Najbližšie udalosti

Nová inzercia

Najnovšie články

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Predchádzajúci Ďalší

Pripravované podujatia vo Vihorlatskej knižnici

24.02.2020 / Kultúra

Pripravované podujatia vo Vihorlatskej knižnici

Na prelome februára a marca pripravila Vihorlatská knižnica v Humennom pre svojich návštevníkov zaujímavé podujatia.

Čítať viac

Pugačevkári opäť triumfovali na Dejepisnej olympiáde!

23.02.2020 / Šport

Pugačevkári opäť triumfovali na Dejepisnej olympiáde!

V tomto školskom roku sa okresné kolo Dejepisnej olympiády konalo 14. februára. Základná škola na Pugačevovej ulici v Humennom vyslala do...

Čítať viac

V Humennom pribudnú platené parkoviská. Koľko si Humenčania za parkovanie priplatia?

22.02.2020 / Život

V Humennom pribudnú platené parkoviská. Koľko si Humenčania za parkovanie priplatia?

Od 1. marca bude v platnosti novinka, a to platba vo forme SMS lístka, ktorá ponúka flexibilitu pre občanov bez...

Čítať viac

Klzisko - otváracie hodiny pre verejnosť

19.02.2020 / Pre občanov

Klzisko - otváracie hodiny pre verejnosť

Predpokladané časy korčuľovania pre verejnosť v roku 2020.

Čítať viac

Kúpalisko, plaváreň Humenné - otváracie hodiny pre verejnosť

17.02.2020 / Pre občanov

Kúpalisko, plaváreň Humenné - otváracie hodiny pre verejnosť

Pozrite si otváracie hodiny pre verejnosť na 8. týždeň pre plaváreň v Humennom.

Čítať viac