Oznam

   Na stránke pracujeme, aby sme vám čoskoro mohli priniesť nový obsah.

Je tu pre vás už rok! Zábavný park Eiffelko oslávil prvé narodeniny

  • Kategória: PR
  • Uverejnené 21. 09. 2016
  • Napísal: Ondrej Marcinov
2016-09-detske-centrum-eiffelko01

Detské zábavné centrum Eiffelko, ktoré sídli v OC Avenue v Humennom, je medzi nami už rok. V predposlednú septembrovú nedeľu oslávilo prvé narodeniny, ktoré boli poňaté vo veľkom štýle. Nechýbali na nej ani SZUŠ Via arto, tvorivé dielne, šašoviny, balónový zabávač, kúzelník, torta a mnoho iných atrakcií. Súčasťou oslavy bola aj záverečná diskotéka, s deťmi veľmi obľúbeným maskotom Eiffelkom.

Eiffelko je tu pre nás už rok a skrýva v sebe samé prekvapenia.

Vedeli ste, že detské centrum Eiffelko patrí k najväčším indoorovým ihriskám na Slovensku? Ak nie, neváhajte, urobte radosť svojím najmenším a príďte aj s vašimi ratolesťami, ktoré sa môžu tešiť na zábavné dobrodružstvá, o akých sa im ani nesnívalo.

Eiffelko sa pýši  mohutnou priestorovou konštrukciou ihriska, nazývanou labyrint, ktorá podporuje zdravý telesný vývoj detí a zároveň garantuje neuveriteľné zážitky.

2016-09-detske-centrum-eiffelko02

2016-09-detske-centrum-eiffelko03

Za najvyšším suchým tobogánom chodia ľudia až z Košíc či Prešova.

Súčasťou tohto centra je najvyšší suchý tobogan na Slovensku! Takisto aj najvyššia spider a web-deck veža, labyrint s množstvom tunelov, v ktorej sa detičky zabavia do sýtosti, mini lanovka, kanónová aréna, šmýkačky, lanové mosty, prelezy, loptičkový bazén, súčasťou areálu je aj dráha pre trojkolky, trampolína, veľké lego či kocky. Je toho na vás priveľa? Máte pravdu! A to ešte stále nie je všetko!

2016-09-detske-centrum-eiffelko05

Ak by ste prišli aj so staršími deťmi, zabavia sa aj oni. Je pre nich pripravený, stolný tenis, stolný futbal či iné hry. Pre úplne najmenších je tu detský kútik, v ktorom je množstvo hračiek, šmýkačka ako aj loptičkový bazénik.

Na svoje si prídu aj dospeláci.

Na vaše šťastné detičky môžete dozerať a popritom si vychutnávať čerstvo praženú kávu, osviežujúce čaje či zákusky, ktoré vám osladia ničím nerušený pokoj. Príjemný personál sa postará o to, aby ste sa s vašou rodinkou cítili v našom zábavnom parku komfortne, čomu určite dopomôže aj zónová klimatizácia a odvetrávací systém, ktorými je Eiffelko vybavené. Pripojenie na WIFI a bezbariérový vstup je samozrejmosťou.

2016-09-detske-centrum-eiffelko07

Bezpečnosť na prvom mieste.

Celé ihrisko spolu so všetkými atrakciami je certifikované, spĺňa všetky bezpečnostné normy a predpisy platné na Slovensku aj v EU.

Máme tu všetko, čo si vy a vaši najmenší môžete želať. Už teraz sa na vás tešíme.

V predposlednú septembrovú nedeľu oslávilo detské centrum Eiffelko prvé narodeniny, ktoré boli poňaté vo veľkom štýle.

Na party nechýbali ani SZUŠ Via arto, tvorivé dielne, šašoviny, balónový zabávač, kúzelník, torta a mnoho iných atrakcií. Súčasťou oslavy bola aj záverečná diskotéka, s deťmi veľmi obľúbeným maskotom Eiffelkom. Viac už prezradia samotné fotky.

* Viac nájdete aj na facebookovej stránke Eiffelko - The Fantasy Fun Park

Pre občanov

Najbližšie udalosti

Žiadne udalosti

Najnovšie články

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Predchádzajúci Ďalší

Advent 2022

01.12.2022 / Život

Advent 2022

Od štvrtka 1. decembra sme spolupráci s internetovým Rádiom Paráda pripravili skvelú súťaž pod názvom "Vianočný...

Čítať viac

Livestream: Trail Hubková

04.09.2022 / Šport

Livestream: Trail Hubková

Priamy prenos z humenského námestia. 

Čítať viac

Lackomoni - August 2022

07.08.2022 / Život

Lackomoni - August 2022

Po dvoch turnusoch letného denného tábora tu máme ďalšie zaujímavé aktivity. Chceme nimi deťom ponúknuť zmysluplne aj originálne strávenie letných...

Čítať viac

Lackomoni - Denný tábor 2022

23.06.2022 / Život

Lackomoni - Denný tábor 2022

Ponuka denného tábora, cez ktorú môžu Vaše deti zmysluplne aj originálne stráviť časť letných prázdnin a rodičom pomôže vykryť...

Čítať viac

Live stream: "Motorpárty DEMON PROXIMUM 665"

13.05.2022 / Život

Live stream: "Motorpárty DEMON PROXIMUM 665"

Live stream z humenského námestie, kde sa od 9:30 hod. oficiálne začína "Motorpárty DEMON PROXIMUM 665". Čakajú na Vás zábery...

Čítať viac